E. L. James: Fifty Shades - I mørket
0(0 anmeldelser)

Prissammenligning
119.95
Produktbeskrivelse
Træd ind i en intens og dragende verden med Fifty Shades - I mørket, det spændende andet bind i E. L. James' verdenskendte erotiske trilogi. Efter det turbulente første møde står Anastasia Steele nu over for de følelsesmæssige konsekvenser af sit forhold til den gådefulde og karismatiske forretningsmand Christian Grey.
Denne fortælling tager dig med dybere ind i det komplekse og dominansprægede spil mellem de to hovedpersoner. Med 544 sider fyldt med intensitet og passion, får du en uafsluttet historie, der vil holde dig fanget i spænding fra første til sidste side.
Uanset om du er midt i serien eller ønsker at genopleve de dramatiske øjeblikke, tilbyder denne bog en dybdegående indblik i de mørke og fascinerende følelser, der definerer forholdet mellem Anastasia og Christian.
Denne fortælling tager dig med dybere ind i det komplekse og dominansprægede spil mellem de to hovedpersoner. Med 544 sider fyldt med intensitet og passion, får du en uafsluttet historie, der vil holde dig fanget i spænding fra første til sidste side.
Uanset om du er midt i serien eller ønsker at genopleve de dramatiske øjeblikke, tilbyder denne bog en dybdegående indblik i de mørke og fascinerende følelser, der definerer forholdet mellem Anastasia og Christian.
Specifikationer
Mærke
E. L. James
Generelle Egenskaber
Sprog
Dansk
Papirformat
Format
Paperback
Ekstra Information
Serie
Fifty Shades
Tema og Genre
Genre
Fiktion
Prissammenligning
Laveste pris: 119,95 kr
Vi har samlet de bedste priser, så du nemt kan finde det billigste tilbud lige nu.
Priser fra 119,95 kr til 149,95 kr3 butikker
Prishistorik
Er den nuværende pris et godt tilbud? Prishistorikken viser den laveste pris over tid, ekskl. fragt.
175
150
125
100
75
50
20. sep.
20. sep.
21. sep.
22. sep.
Laveste pris i 3 måneder:119,95 kr
Prisvolatilitet
Lav
Hvor stabil er produktets pris? Lavere volatilitet betyder mere konsistent prissætning.
LavMediumHøj
Anmeldelser
0(0 anmeldelser)
Bedømmelsesfordeling
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Positive anmeldelser
Ingen positive anmeldelser tilgængelige
Negative anmeldelser
Ingen negative anmeldelser tilgængelige
Relaterede produkter

Fifty Shades of Grey - E L James
Fifty Shades of Grey er en forfærdende intens rom...
109,95 kr
2

E L James: Darker – Fifty Shades Darker as Told by Christian
Dykk ned i den forfærdende, intensere version af ...
109,95 kr
2

Freed: Fifty Shades Freed as Told by Christian - E L James
Freed fra E L James er en dyb, følelsesladet rejs...
99,95 kr
2

Grey - E. L. James - Lydbog
Oplev den intensitet og passion, du kender fra Fif...
119,95 kr
2

Fifty Shades - Fanget - E. L. James
Træd ind i en verden af intens lidenskab og uforu...
119,95 kr
3

Fri - E. L. James - Fifty Shades - Bog
Træd ind i en verden af intens lidenskab med Fri,...
179,95 kr
3